Drobečková navigace

📸OBRAZEM: Stimax Cup odstartoval na stadionu v Ústí nad Labem svůj 11 ročník

Start 11 ročníku byl vzhledem k nepřízni počasí přesunut. Přesto se na startu tohoto oblíbeného závodu na 60 a 100m s překážkami sešlo nad 400 závodníků a závodnic ve všech věkových kategoriích.

Zpět

Jak už jste zvyklí i letos jste mohli výsledky sledovat celý den online přes náš modul www.pozarnisporty.cz a jsme moc rádi, že právě Stimax cup má v našem modulu výsledky už od začátku. A i vy se můžete podívat na kompletní výsledky 1. kola ZDE

Teď ale k novému ročníku, kde si organizátoři připravili veliké překvapení, kterým byl nový maskot celé série v nadživotní velikosti - Lev Stimaxík a byl přijat opravdu perfektně no posuďte sami.

Počasí si s námi lehce hrálo, ale klidný průběh závodu to nijak nenarušilo.

Další kolo závodu je naplánováno již na příští sobotu 11.5 na atletickém stadionu v Lovosicích (okr. Litoměřice) vice informací ZDE