7. ročník středoškolského mistrovství v požárním sportu

| |

V Pardubicích se minulý týden opět závodilo.

Zpět

Dne 18.4. se uskutečnil již 7. ročník středoškolského mistrovství v požárním sportu. Závodu se mohou zúčastnit studenti středních škol, kteří studují prezenčně. Středoškoláci se utkali v disciplínách běhu na 100 m s překážkami a požárním útoku, tyto disciplíny rozhodly o umístění družstev. Dobrovolníci z řad studentů se mohli utkat také ve výstupu na cvičnou věž.

Mezi ženami se nejlépe vedlo studentkám ze SPŠCH Pardubice, které vyhrály obě disciplíny. Na druhém místě se umístily studentky ze SZŠ Hranice. A místo třetí vybojovala děvčata ze SŠ polytechnické z Českých Budějovic.

Dne 18.4.2024 se u nás konalo Středoškolské mistrovství České republiky v požárním sportu. Umístění v běhu na 100m s...

Zveřejnil(a) SPŠCH Pardubice dne Čtvrtek 18. dubna 2024

V kategorii mužů vyhrálo družstvo taktéž ze SPŠCH Pardubice. Na druhém místě se umístili studenti ze SPŠ Třebíč a na místě třetím studenti ze Střední školy v Semilech.