Drobečková navigace

Generální ředitel ocenil nejlepší sportovce

| |

Generální ředitel Hasičského záchranného sboru České republiky genpor. Vladimír Vlček v Praze přivítal, při příležitosti slavnostního vyhodnocení IX. ročníku Českého poháru v disciplínách TFA za rok 2023 a IX. a X. ročníku Českého poháru ve dvojboji za roky 2022 a 2023, sportovce z řad hasičů.

Zpět

Všichni ocenění sportovci obdrželi z rukou generálního ředitele Hasičského záchranného sboru České republiky nejen poháry a diplomy, ale také věcné ceny. Po slavnostním přivítání a úvodním slovu následovalo samotné vyhodnocení soutěží.

První byl vyhodnocen IX. ročník Českého poháru v disciplínách TFA za rok 2023. V kategorii A, ve věkové skupině 18-34 let, získal první místo nstržm. Michal Brousil z Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje.

Druhé místo obsadil nstržm. Lukáš Navrátil z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje a bronz připadl pprap. Pavlu Kouříkovi z Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje.

V kategorii B, tedy věkové skupině 35-44 let, první místo obsadil nstržm. Zdeněk Král z Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje, druhé místo získal pprap. Jaroslav Hanzel z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje a třetí místo obsadil Jiří Tkaný z Jednotky sboru dobrovolných hasičů Babice.

V kategorii C, pro muže ve věku nad 45 let, získal první místo nstržm. Michal Přecechtěl z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje. Stříbrnou pozici obsadil rovněž z Hasičského záchranného sboru Olomouckého kraje, konkrétně nstržm. Daniel Kouřil, a bronz vybojoval pprap. Martin Hruška z Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje.

Absolutním vítězem v disciplínách TFA za rok 2023 se stal nstržm. Michal Brousil z Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, který získal putovní pohár generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR.

Dalším vyhodnoceným pohárem byl IX. ročník Českého poháru ve dvojboji za rok 2022. V kategorii do 35 let se na první místo umístil nstržm. Daniel Klvaňa z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, druhé místo obsadil nstržm. Milan Netrval z Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje a třetí příčku získal nstržm. Stanislav Hladík z Hasičského záchranného sboru Vysočina.

V kategorii mužů nad 35 let se umístili tito sportovci: na prvním místě pprap. Lukáš Hons z Hasičského záchranného sboru Vysočina, druhé místo vybojoval npor. Martin Roháč z Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje a bronzová příčka připadla nprap. Petru Mařanovi z Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje.

Posledními vyhlášenými sportovci byli ti, kteří se umístili na nejvyšších příčkách X. ročníku Českého poháru ve dvojboji za rok 2023. V kategorii do 35 let se na prvním místě opět umístil nstržm. Daniel Klvaňa z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, druhé místo obdržel nprap. Jan Vyvial, také z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, a třetí příčka pak patřila opět nstržm. Milanu Netrvalovi z Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje.

V kategorii nad 35 let zvítězil pprap. Lukáš Hons z Hasičského záchranného sboru Vysočina, stříbrnou příčku obsadil ppor. Jan Hůla z Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje a bronzovou příčku získal nprap. Vladimír Janko, také z Hasičského záchranného sboru Vysočina. Absolutním vítězem X. ročníku Českého poháru ve dvojboji za rok 2023 se stal nstržm. Daniel Klvaňa z Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje, který obdržel putovní pohár generálního ředitele Hasičského záchranného sboru ČR.